Dnes výhra nad Vědomicemi 3:2

V posledním domácím utkání hostily naše hráčky třetí tým tabulky SK Sahara Vědomice. Hostům se vydařil začátek utkání a již ve 4. minutě šli do vedení po střele Platilové 0:1. Jedinečnou příležitost vyrovnat měla Bartyzalová, dostala se k míči, který vypadl brankářce Vědomic, ale z těžkého úhlu trefila pouze tyč prázdné branky. Do přestávky ještě dvakrát zahrozily hráčky hostí, ale jejich křižné střely vždy skončily těsně vedle branky. Ve druhém poločase přinesla bojovnost chebských hráček obrat ve skóre. Vyrovnání nádherně trefila z přímého kopu Bartyzalová a za tři minuty po centru Bartošové, prodloužila hlavou Bartyzalová do vápna, kde se nejlépe zorientovala Ziateková a Hvězda šla do vedení 2:1. V 77. minutě se Vědomicím podařilo vyrovnat, pěknou akci zakončila Králová 2:2. V 82. minutě přišla o míč poslední hráčka hostí a Bernardová šla sama na brankářku, proměnila a vystřelila tak domácím 3 body za vítězství 3:2.

FK Hvězda Cheb – Sahara Vědomice 3:2 (0:1)

branky: 55. Bartyzalová, 58. Ziateková, 82. Bernardová – 4. Platilová, 77. Králová