Na závěr sezóny výhra v Postoloprtech 5:2.

V posledním kole letošního ročníku divize hrály ženy FK Hvězda Cheb v Postoloprtech. Hned od prvních minut začaly chebské hráčky plnit roli mírného favorita a již ve 3. minutě dostala Hvězdu do vedení  Ziateková. Poté domácí hráčky vyrovnaly hru a po pěkné střele Bauerové z dálky i stav utkání 1:1. Ve 33. minutě potáhla míč po pravé straně Bernardová, odcentrovala před branku, kde našla Ziatekovou a ta vrátila Hvězdě vedení. Do přestávky ještě skóre upravily Horná a Ziateková na 4:1 pro Hvězdu. V dobrém výkonu pokračovaly chebské fotbalistky i po přestávce a dnes velmi produktivní Zuzana Ziateková dala již svou čtvrtou branku a zvýšila na 5:1. Snaha domácích o korekci výsledku přinesla ovoce v 59. minutě, kdy snížila z penalty Bauerová. Šanci na zvýšení vedení měla Horná, ale její střela skončila na tyči a nevyužity skončily i další příležitosti na obou stranách. Po dobrém výkonu si tak hráčky Hvězdy odvážejí z Postoloprt 3 body za výhru 5:2.

FK Postoloprty – FK Hvězda Cheb 2:5 (1:4)

16. Bauerová Simona, 59. Bauerová Simona (pen.) – 3. Ziateková Zuzana, 33. Ziateková Zuzana, 40. Horná Jana, 42. Ziateková Zuzana, 56. Ziateková Zuzana