Statistický přehled – Divize A ženy 2016/17

V neděli byl posledním zápasem Horní Bříza – Libušín ukončen divizní ročník 2016/17. V článku vám přinášíme statistiku našich fotbalistek a souhrnný přehled všech výsledků, porovnání návštěvnosti a zisk bodů jednotlivých týmů divize A.

Bilance zápasů

Hvězda Cheb odehrála ročník s bilancí 9 výher, 0 remíz, 9 porážek, s kladným skóre 41:39 a ziskem 27 bodů.

Pohyb tabulkou

Hráčky Hvězdy se celou sezónu pohybovaly ve středu tabulky, a od 12. kola se natrvalo usadily na 6. Příčce. Na pátou Souš jim nakonec chyběl jediný bod.

Křížová tabulka

Střelkyně FK Hvězda CheB

V sezoně se střelecky nejvíce dařilo Zuzaně Ziatekové, která vstřelila 17 branek. Spolu s druhou Janou Hornou (11 branek) daly většinu chebských gólů.

Čas skórování

Téměř polovinu branek vstřelily hráčky Hvězdy mezi 30. a 60. minutou. V prvním poločase skórovaly 23x a ve druhém poločase 18x.

Zisk bodů jednotlivých týmů

porovnání doma, venku:

porovnání podzim, jaro:

Domácí návštěvnost

Průměr domácí návštěvnosti ovlivnilo odehrání 5 zápasů v azylu ve Františkových Lázních a Skalné.

Návštěvnost divize A

Nejvyšší návštěvnost doma měla Sahara Vědomice (405 diváků) naopak nejnižší Baník Libušín (235 diváků). Na venkovních stadionech má prvenství naše Hvězda, její zápasy shlédlo 400 diváků. Nejvyšší návštěvnost ve všech zápasech mělo družstvo Baníku Souš (720 diváků). Rekordní návštěva byla na zápase Vědomice – Chyše a to 100 diváků.